![]()
|
Тема уроку: Розв’язування задач на обчислення сторін правильних многокутників через радіуси вписаних або описаних кіл і навпаки. Мета уроку: навчити учнів використовувати формули, одержані на попередніх уроках. Тип уроку: формування вмінь і навичок. Обладнання: презентація «Вписані та описані многокутники», пакет «Динамічна геометрія», MS EXCEL, тести, Бібліотека електронних наочностей 7-9 кл. Хід уроку: І. Перевірка домашнього завдання й актуалізація знань учнів. Учні відповідають на запитання за домашнім завданням; рисунки заздалегідь зроблено в Динамічній геометрії.
![]() ІІ. Формування вмінь використовувати формули для радіусів вписаних та описаних кіл правильних многокутників. Розв’язування задач у Динамічній геометрії з використанням Калькулятора та MS EXCEL. В процесі розв’язування задач учні використовують електронну таблицю з Бібліотеки електронних наочностей: ![]() а також модулі для перевірки правильності обчислень, створені заздалегідь у MS EXCEL: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ІІІ Самостійна робота (Електронне тестування).
IV Підсумки уроку Перегляд презентації з теми «Вписані та описані многокутники», в якій учням пропонується домашнє завдання з трьох задач: ![]() Побудуйте 2 кола так, щоб вказаний відрізок був стороною правильного вписаного трикутника в одному колі і стороною правильного вписаного чотирикутника в другому. ![]() 2. 3 см ![]() a R х 3. ![]() ![]() |
![]() | № уроку Тема Дата прове дення Правильні многокутники. Формули радіусів вписаних і описаних кіл правильних многокутників | ![]() | № уроку Тема Дата прове дення Правильні многокутники. Формули радіусів вписаних і описаних кіл правильних многокутників |
![]() | Геометрія. 7клас Уроки 6 і 8 одного типу. Цифрове забезпечення до описаних уроків додається на диску. Урок №6 Тема уроку: Суміжні кути. Розв’язування задач На уроці геометрії у 7 класі. Відпрацювання навичок розв’язування задач за малюнками. Вчителька застосовує авторську навчальну програму... | ![]() | Урок №45 Тема. Пряма пропорційна залежність. Розв'язування задач на пропорційний поділ Мета: продовжити роботу з формування вмінь складати пропорції для розв'язування задач на пряму пропорційну залежність величин; вдосконалювати... |
![]() | Застосування розв’язування трикутників у прикладних задачах Мета уроку: Формувати вміння учнів у застосуванні знань розв’язування трикутників до розв’язування прикладних задач. Розвивати у... | ![]() | Розв'язування задач з фізичної географії (7 (8) клас) Марія Галаджій Вирішити це питання дозволить спецкурс „Розв'язування задач з фізичної географії. 7 (8) клас”. Програма курсу дає можливість поглибити... |
![]() | Волинської області У посібнику розглядаються основні способи розв’язування задач на ігри двох осіб, наведені приклади розв’язування таких задач | ![]() | Розв’язування стереометричних задач: вирази-ребуси Записувати розв’язування стандартних задач учням краще самостійно, навчаючись цьому, повторюючи індивідуально необхідні означення,... |
![]() | Розв’язування задач з використанням циклічних операторів Мета: створити умови для формування навичок розв’язування найпростіших задач, що містять цикли, використовуючи різні команди повторення;... | ![]() | Контрольна робота по темі: "Розрахунок складних електричних кіл методами двох вузлів та контурних струмів". ІІ. Розв’язування задач методами Мета: Навчитись виконувати розрахунок складних електричних кіл постійного струму |