![]()
|
Табличний процесор Табличний процесор ![]() ![]() ![]() ![]() Урок № 2 (номер уроку в темі) Тема уроку: Виконання обчислень в середовищі табличного процесора. Мета уроку:
Обладнання до уроку: - проектор, - підставка під проектор, - ноутбук, - проекційний екран, - лазерний вказівник, - затемнення на вікнах, (зокрема жалюзі) , - програмний засіб Inmarket Navigator v.3.0, - учнівські робочі комп’ютери з завчасно встановленим відповідним програмним забезпеченням, - кольорові фішки. Тип уроку: урок з нелінійною структурою. . Компетенції учнів на уроці:
Умовні позначення: О – оргмомент; А – актуалізація опорних знань; П – пояснення нового матеріалу; Ф – формування досвіду; Кр – корекція; Кн – контроль; Пд – підсумок. ТБ- техніка безпеки; ВО - вправи для очей На початку уроку, після оголошення теми, вчитель роздає дітям картки, і ті діти, які знають , як можна виконати необхідні завдання, працюють самостійно. Всі інші - разом. Хід уроку:
Форми навчання на даному уроці: колективна та групова, індивідуальна. Методи навчання на даному уроці: порівняння та аналогія, корекція. Засоби навчання на даному уроці: ППЗ «Inmarket Navigator» Література:
Алевтина Залевська Сторінка Алевтина Залевська Сторінка |
![]() | № уроку Тема уроку Дата проведення уроку Інформаційні технології в навчанні (8 год) Призначення математичних процесорів. Огляд середовища математичного процесора. Автоматизація математичних обчислень | ![]() | Урок №8 (номер уроку в темі) Тема уроку: Системи оптичного розпізнання сканованого тексту. Мета уроку : Учбова Сформувати у дітей поняття про системи оптичного розпізнання сканованого тексту |
![]() | Урок №4 (номер уроку в темі) Тема уроку : Практична робота: «Опрацювання табличних даних за допомогою будованих функцій». Мета ... | ![]() | Урок №7 Тема уроку : Геометричні побудови під час виконання креслень. Мета уроку : освітня Мета уроку: освітня: ознайомити учнів із способами поділу кола на частини та спряженнями |
![]() | Урок №48 Тема уроку. Підсумковий урок. Мета уроку: підбити підсумки роботи за І семестр. Тип уроку: комбінований Учитель самостійно планує цей урок, враховуючи реальні навчальні можливості учнів класу. У кінці уроку слід оголосити оцінки учнів... | ![]() | Урок №1. Тема: Перше знайомство з мовою програмування Паскаль. Мета уроку Мета уроку: навчити дітей працювати в середовищі Паскаля, основним прийомам роботи з текстовим редактором, методам налагоджування... |
![]() | Урок №1. Тема: Перше знайомство з мовою програмування Паскаль. Мета уроку Мета уроку: навчити дітей працювати в середовищі Паскаля, основним прийомам роботи з текстовим редактором, методам налагоджування... | ![]() | Урок 40 Тема уроку: Тематична контрольна робота № Мета уроку Мета уроку: Перевірити знання, уміння і навички учнів з теми «Елементи комбінаторики» |
![]() | Урок 64 Тема уроку: Обернена функція. Обернені тригонометричні функції Мета уроку Мета уроку: Вивчення властивостей обернених тригонометричних функцій: у = arcsin х, у = arccos х | ![]() | Урок №19 Тема уроку: Тестування по темі: Системи управління на основі комп’ютерних технологій Мета уроку: актуалізація та засвоєння матеріалу на основі самоперевірки знань засобами роботи з тестовими програмами в системі візуального... |